UA
RU
Режим роботи Call-центра: з 10:00 до 17:00, крім Сб - Нд.
Режим роботи Call-центра: з 10:00 до 17:00, крім Сб - Нд.
Замовлення по e-mail:

Карнизи на дачу - як вибрати?

Багато при виборі карниза на дачу особливо не "напружуються», міркуючи приблизно так: «на дачі я буваю рідко, тому особливих вишукувань мені там не потрібно». Проте, фахівці радять дотримуватися хоча б основних порад і рекомендацій при виборі будь-яких елементів декору для заміського будинку.

Варто пам'ятати, що у вас можуть бувати друзі, знайомі або просто сусіди, які відразу ж помітять погано підібрані інтер'єрні рішення. Вікна - це найважливіший елемент, звертає на себе увагу, тому вибір якісного карниза для них також важливий.

Поради та рекомендації

Ідеальний карниз для штор на вашу дачу або в будь-який заміський будинок повинен відповідати певним параметрам. Крім високої якості, надійності, довговічності, такі вироби повинні бути гранично зручні у використанні і практичні в догляді. Природно, варто звернути увагу і на дизайн виконання, який повинен поєднуватися із загальною стилістикою інтер'єру.

Фахівці рекомендують звертати увагу на деякі важливі аспекти при виборі:

  • Кількість доріжок або труб.

Залежно від того, скільки видів штор буде висіти на карнизі, підбирається кількість доріжок. Прості варіанти - карнизи з однією трубою або доріжкою, більш складні можуть включати 2-3 доріжки.

  • Довжина виробу.

Карниз в будь-який отвір підбирається з урахуванням його ширини. Мінімальна довжина виробу повинна бути на 20 см більше ширини вікна, максимальна - визначається особливостями вашого приміщення і в середньому перевищує ширину отвору на 40-50 см.

  • Вага штор.

На дачі ми рідко використовуємо важкі портьєри, проте з кожного випадку бувають винятки. Переконайтеся в тому, що обрана модель карниза витримає вагу важкої тканини і при цьому не буде критично провисати.

Що робити, якщо віконні прорізи мають нестандартну форму? Цей варіант зустрічається досить часто на верхніх поверхах в мансардних приміщеннях. Крутий схил даху не тільки є особливістю вашого приміщення, але і накладає деякі обмеження на підбір карнизів.

Вікна в таких кімнатах часто відрізняються нестандартною формою. Вони можуть бути трикутними, трапецієподібними, арковими, круглими, що вимагає від власника ретельно підбору відповідного карниза. У цьому випадку варто звернутися за допомогою до фахівців, які запропонують оригінальні рішення для кожного конкретного випадку.

Це можуть бути карниз зі змінною формою, гнучкі пластикові вироби, ковані конструкції. Обов'язкова наявність спеціальних фіксаторів для того, щоб ваші штори не скочувалися по ухилу.

Cпосіб кріплення

Варіантів кріплення карнизів на дачу може бути кілька: все визначається особливостями приміщення і вашими конкретними побажаннями. Основними способами є стельове та настінне кріплення, проте існують також варіанти прихованої установки і монтажу на спеціальні кріплення в натяжних стелях.

Способи кріплення можуть комбінуватися, особливо це актуально при декоруванні віконних прорізів нестандартної форми. Визначившись з кріпленням, підбираємо матеріал (пластик, метал, дерево), колір, загальну стилістику і дизайн.

Підпишіться на наші новини