UA
RU
Режим роботи Call-центра: з 10:00 до 17:00, крім Сб - Нд.
Режим роботи Call-центра: з 10:00 до 17:00, крім Сб - Нд.
Замовлення по e-mail:

Карнизи для еркерних вікон

Еркерні конструкції - це особливість архітектури багатьох старих замків, які потім стали відмінною рисою оригінальних будівель. Що таке еркер? Це частина будівлі, споруди або будівлі, яка виступає за фасадну площину.

Спочатку еркери забезпечували відмінну видимість всіх ділянок оборонної системи старих замків. Згодом вони стали оригінальним рішення в якості панорамного огляду. Використання подібних архітектурних елементів надає будь-якого будинку оригінальності і при цьому забезпечує кращу освітленість в будь-який час доби.

Еркерні конструкції можуть мати різну форму і розмір. Вони виконуються у вигляді півкола, кола, квадрата, прямокутника або багатогранника. У сучасних реаліях для облаштування приміщень необхідно підібрати відповідні карнизи, які підходять до конкретних еркерниє отворів і вікон.

Переваги еркерних карнизів

Не варто думати, що еркерниє карнизи сьогодні затребувані виключно в елітних приватних будинках і котеджах. Багато сучасні новобудови мають відмінні риси у вигляді панорамних лоджій, які відрізняються складною формою і багато в чому копіюють старовинні еркери.

Чому ж вам варто звернути увагу саме на нестандартні еркерниє карнизи? Причин кілька:

  • Можливість стильного і гармонійного оформлення приміщень з нестандартною геометрією. Використання спеціальних гнучких еркерні конструкцій дозволяє організовувати системи карнизів практично будь-якої необхідної форми (коло, квадрат, хвиля, зигзаг).
  • Еркерні карнизи дозволяють оптимально використовувати вільну площу: це візуально збільшує приміщення і не заважає в повсякденній діяльності.
  • Можливість створювати унікальні оригінальні ансамблі, використовувати зонування, покращувати освітленість кімнати навіть найменшої площі (актуально для лоджій, наприклад).

Якими ж бувають еркерниє карнизи і що підібрати для себе в кожному конкретному випадку?

Різновиди карнизів для еркерних вікон

Насправді варіантів досить багато: все залежить від ваших особистих переваг, запитів і очікувань від зовнішнього вигляду, функціональності і ергономіки конструкцій. Карнизи для еркерних вікон бувають:

  • Струнного типу.

Це один або кілька металевих тросів, які натягнуті між кронштейнами. Найпростіший і бюджетний варіант, який дозволяє істотно заощадити, але не має на увазі використання важких штор.

  • Круглі порожнисті карнизи.

Різновид трубчастого карниза, якому надається необхідна форма. Цей варіант вважається «класичним» і підходить для будь-якого стилю в інтер'єрі. Одне з кращих співвідношень ціни і якості, сумісність з будь-якими типами і вагою штор.

  • Профільні карнизи.

Недороге сучасне рішення в вигляді алюмінієвого профілю складної форми. Профіль, як правило, кріпиться до стелі, при цьому практично повністю закривається весь еркерний отвір через особливості кріплення.

Також останнім часом широкого поширення набули гнучкі карнизи, яким можна надати практично будь-яку форму. Виконуються вони з пластику або алюмінію і монтуються з урахуванням особливостей найскладнішою геометрії кімнати.

Підпишіться на наші новини