UA
RU
Режим роботи Call-центра: з 10:00 до 17:00, крім Сб - Нд.
Режим роботи Call-центра: з 10:00 до 17:00, крім Сб - Нд.
Замовлення по e-mail:

Карниз для розділення кімнат

Зонування приміщень останнім часом актуально не тільки в офісах, але і в звичайних квартирах, наприклад. Часто проблема виникає через особливості планування приміщення: особливо це актуально, якщо ви придбали, наприклад, квартиру студію.

Безумовно, тенденції «вільно простору», які поширені в сучасній архітектурі, мають право на існування. Однак іноді виникає необхідність в організації особистого або робочого простору. Найбільш просто і швидко це можна зробити, використовуючи стандартні карнизи і штори.

Особливості та нюанси

Сучасні варіанти карнизів дозволяють підібрати практично будь-яке рішення для поділу кімнати і зонування простору. Найпростіше рішення - це використання гнучких моделей карнизів, яким за бажанням можна додати необхідну для конкретного випадку форму.

При цьому важливо враховувати як особливості приміщення, так і переважний інтер'єрний стиль оформлення. Гнучкі карнизи, які виробляються з пластика або алюмінію, мають великий запас міцності, що дозволяє використовувати їх спільно зі шторами будь-якого типу.

У конструкцію, крім основного карниза, входять фіксатори, бігунки, заглушки, елементи кріплення до стіни або стелі. Переваги карнизів в якості основного засобу поділу кімнати очевидні:

  • Простота монтажу.

Встановити карниз зможе будь-яка людина, при цьому необов'язково наявність особливих навичок або спеціального інструменту.

  • Універсальність.

Карнизи для поділу можна монтувати в будь-яких приміщеннях, перетворюючи їх за своїм бажанням і своїм потребам.

  • Практичність і ергономічність

За карнизом і шторами досить легко доглядати, кожен елемент конструкції легко знімається і ставиться на місце.

  • Стійкість до навантажень

Карнизи для поділу приміщень можуть використовувати спільно з найважчими варіантами штор - портьєрами, гардинами.

  • Доступна ціна

Вартість облаштування карниза для розділення кімнати найбільш доступна, якщо порівнювати її з іншими варіантами зонування.

Де актуально поділ шторами

Насправді зонування за допомогою штор стає останнім часом одним із сучасних трендів і окремим напрямком в дизайні. Досвідчені дизайнери та стилісти вже давно відзначили всі достоїнства і переваги використання карнизних конструкцій для розділення приміщення і активно використовують їх у своїй роботі.

Варто розуміти, що зонування - це не завжди пряме «поділ» шторами однієї кімнати на дві окремі. Часто використовується варіант настінного еркерного зонування, наприклад, в разі наявності інтегрованої лоджії і необхідності відокремлення робочої зони.

Розділяти за допомогою карнизів можна практично будь-які приміщення в квартирі, будинку або офісі. Якщо у вашій родині двоє дітей - хлопчик і дівчинка, карнизи дозволяють зробити дитячу «2 в 1», причому можна використовувати два види штор для кожної «міні кімнати».

Прямий варіант зонування - це ванні з шторками, однак можна спробувати подібні рішення і в передпокоях, і на кухнях, і навіть в спальній кімнаті.

Підпишіться на наші новини