UA
RU
Режим роботи Call-центра: з 10:00 до 17:00, крім Сб - Нд.
Режим роботи Call-центра: з 10:00 до 17:00, крім Сб - Нд.
Замовлення по e-mail:

Як підібрати карнизи для скошених вікон


Багато сучасних приватних будинків, дач, заміських котеджів при всіх своїх перевагах мають невеликий недолік. Йдеться про особливості декорування приміщень під дахом і на мансарді. Нестандартні форми кімнат, обумовлені наявністю ската даху, припускають використання нестандартної конструкції вікон.

Замість стандартної форми квадрата або прямокутника ми отримуємо трапецію, арку, трикутник і так далі. Виникає певна проблема, пов'язана з підбором карниза для штор, адже практично вся продукція, що випускається розрахована саме на стандартні конструкції вікон.

Особливості нестандартних вікон

Від чого залежить форма і розмір нестандартного віконного отвору? Як правило, це результат планування, архітектурного проектування або навіть фантазії майбутнього власника будинку. Сьогодні стандартні вікна на верхніх поверхах зустріти досить складно саме через особливості архітектури.

Вікна у вигляді арок, напівкіл і кіл, трапецій, вітражів, трикутників, і інших геометричних фігур зустрічаються все частіше, і це вимагає певних рішень в плані підбору відповідного карниза. Після здачі будинку настає час для декорування приміщень, при цьому нестандартні віконні прорізи досить складно «закрити» звичайними карнизами.

Як підібрати карниз для подібних складних форм? Перш за все, варто визначитися з матеріалом і кольором - це одні з найважливіших аспектів при підборі будь-якого карниза. Пластик, метал, дерево - сьогодні замовники можуть вибрати десятки і сотні різновидів карнизів, виконаних з найпопулярніших штучних і природних матеріалів.

Другим важливим моментом при виборі карниза є точне повторення всіх вигинів нестандартного віконного отвору. Чим краще вигини конструкції відповідають вікна, тим гармонійніше виглядатимуть в приміщенні вибрані вами штори.

Крім того, варто перевірити наявність так званих фіксаторів для кріплень майбутніх штор, тюля, портьєр. Стопори дозволяє зафіксувати навіть найважчі тканини на скошених гранях карнизів без необхідності їх постійного натягування.

Фіксатори в певних місцях на карнизі не повинні виділятися зовні: як правило, вони розташовуються з внутрішньої невидимого боку конструкції. З їх допомогою можна спочатку надати ідеальну форму шторі навіть на самому крутому ухилі, при цьому буде забезпечений нормальний доступ для догляду та обслуговування.

Особливості карнизів для скошених вікон

Якими бувають нестандартні карнизи? Насправді підібрати підходящу модель досить просто, якщо звернутися до перевіреного і надійного постачальника і виробника виробів. Безумовно, кожен конкретний випадок вимагає індивідуального підходу, проте можливості сучасних виробничих ліній дозволяють без проблем виконати навіть найскладніші замовлення.

Отже, що ж можна вибрати? Широким попитом серед власників приватного житла користуються:

  • трубчасті карнизи з металу;
  • кутові карнизи з поворотними механізмами;
  • ковані карнизи нестандартної форми;
  • напівкруглі вигнуті карнизи;
  • карнизи з полімерних матеріалів, які змінюють свою форму і так далі.

Природно, необхідно також підібрати кріплення, фіксатори і штори для ідеального інтер'єру.

Підпишіться на наші новини